Останні оголошення

"ЗАЛИШАЙСЯ В БЕЗПЕЦІ" презентація чат-боту з протидії  торгівлі людьми

"ЗАЛИШАЙСЯ В БЕЗПЕЦІ" презентація чат-боту з протидії торгівлі людьми

Міністерство соціальної політики в рамках проекту "Поширення Національного механізму взаємодії суб'єктів, що здійснюють заходи  у сфері протидії торгівлі людьми" за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в україні та львівського державного університету внутрішніх справ Міністерства внутрішніх справ України презентували чат - бот з протидії торгівлі людьми "Залишайся в безпеці".

15:49 11.01.2022

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Змінено розмір адміністративного збору!

Звертаємо увагу, що у відповідності до законодавства України, з 01.01.2022 року змінюється розмір адміністративного збору за реєстрацію місця проживання, декларування місця проживання та зняття з реєстрації місця проживання:

09:23 11.01.2022

Увага! Важлива інформація!

Рішенням Державної комісії з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 15.10.2021 №38 на території Запорізької області встановлено "червоний" рівень епідемічної безпеки. В зв'язку з цим тимчасово припинено прийом громадян спеціалістами Пенсійного Фонду України у відділі "Центр надання адміністративних послуг" виконавчого комітету Малобілозерської сільської ради.

17:51 02.11.2021

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ

Всі, хто потребує допомоги в оплаті комунальних послуг, отримають підтримку від держави, – Марина Лазебна

11:05 08.10.2021

Увага!Оголошення! Виїзний прийом громадян!

З метою надання інформаційно-консультативних послуг щодо пенсійного забезпечення, 07 жовтня 2021 року з 9:00 до 14:00 у відділі «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Малобілозерської сільської ради буде здійснюватися виїзний прийом громадян представниками Головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області

15:19 06.10.2021