Рішення виконавчого комітету

2019 рік

Про роботу комунального підприємства "Благоустрій" МСР

Про проведення подвірного обходу на території Малобілозерської сільської ради

Про закріплення за навчальними закладами території обслуговування та призначення уповноважених по обліку дітей дошкільного і шкільного віку

Про стан підготовки молоді до служби в Збройних Силах України та проведення мобілізаційних заходів

Про підсумки виконання сільського бюджету за 12 місяців 2018 року

Про погодження тарифу ПрАТ "Запорізький залізорудний комбінат" на теплову енергую на 2019-2020 роки

Про постановку на облік для отримання соціального житла Ільіна Олега Борисовича та Нагорного Андрія Борисовича

Про зняття з квартирного обліку гр. Шрубковської Ольги Тарасівни

Про виділення коштів

Про стан охорони довкілля та благоустрій населених пунктів

Про посилення заходів щодо недопущення отруєння медоносних бджіл під час застосування пестицидів в сезон збору нектару на території Малобілозерської сільської ради

Про організацію та виконання заходів профілактики та боротьби зі сказом лисиці

Про забезпечення безаварійної роботи поверхневих ліній електропередач та безпеки дорожнього руху шляхом проведення санітарної обрізки дерев

Про надання дозволу на видалення зелених насаджень

Про надання житла дитині позбавленій батьківського піклування

Про погодження калькуляції на платні послуги, що можуть надаватися комунальним підприємством "Благоустрій" МСР

Про стан утримання пам'ятників, обелісків, місць поховань у селі та підготовку до святкування 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі

Про затвердження акту обстеження житлово-побутових умов сім'ї Гулака О.І.

Про затвердження акту обстеження житлово-побутових умов сім'ї Овчаренко С.В.

Про виділення коштів

Про оздоровлення дітей в літній період

Про підсумки виконання сільського бюджету за І квартал 2019 року

Про присвоєння поштових адрес житловим будинкам

Про роботу будинку творчості "Родинні джерела"

Про роботу сільського ринку

Про підсумки виконання сільського бюджету за І півріччя 2019 року

Про надання дозволів на виконання земляних робіт

Про готовність об'єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років

Про затвердження зразків документів адміністративної комісії при виконавчому комітеті сільської ради

Про затвердження акту обстеження житлово-побутових умов сім'ї Толочка М.Г.

Про присвоєння поштових адрес житловим будинкам

Про організацію харчування дітей в школах ради

Про затвердження акту обстеження житлово-побутових умов сім'ї Шкаберіної Л.П.

Про присвоєння поштової адреси житловому будинку по вул. Шахтарська, 22 в с. Мала Білозерка

Про надання дозволу на видалення зелених насаджень по вул. Поштова

Про надання дозволу на видалення зелених насаджень на території Малобілозерської лікарської амбулаторії

Про погодження кошторисної документації на «Поточний ремонт опалювальної системи в КДНЗ «Малятко» с. Мала Білозерка»