ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПЛАН МАЛОБІЛОЗЕРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Управління Державної казначейської служби України у Василівському районі Запорізької області інформує платників податків, зборів, платежів та інших доходів до державного та місцевих бюджетів, що з 11.09.2018 року закінчується термін дії перехідного періоду із запровадження централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів та зміною реквізитів рахунків для зарахування податків, зборів, платежів та інших доходів до державного та місцевих бюджетів.

Платежі, перераховані на старі рахунки, будуть повертатись платникам.

«Малобілозерська  сільська  рада  Василівського  району Запорізької  області доводить до відома громадян, які проживають в селі Мала Білозерка  та  гостей, які перебувають  в  населенному пункті,  про початок  з  01.02. 2018 року  робіт  з  реконструкції  мереж  вуличного освітлення  наступних  вулиць села:  по вул.  Першотравневій  від  КТП  41/585  Ф2;  вул. Шахтарській  від КТП  41/567  Ф3;  вул. Першотравневій  від  КТП  41/528  Ф1;  вул. Першотравневій  від  КТП  46/535  Ф2;  вул.. Героїв,  вул. Зарічна  від  КТП 44/234 Ф1, Ф2; вул. Поштова,  вул. Шутова  від 45/274  Ф2;  вул. Танкістів  від  КТП  46/256  Ф3;  вул. Танкістів  від  КТП  46/427  Ф2;  вул. Зелінського,  вул. Шкільна  від  КТП  45/531  Ф1, Ф2;  вул. Шкільна  від  КТП  45/594  Ф2.»

ВІДСУТНІСТЬ ПЕРЕШКОД ДЛЯ НОРМАЛЬНОЇ РОБОТИ ЗАЛІЗНИЦІ - ЗАПОРУКА НАШОЇ БЕЗПЕКИ