Безпечні маршрути евакуації

Дата: 09.04.2024 11:25

Із Запоріжжя можна безкоштовно евакуюватись потяг
ом.

Щодня завдяки співпраці Мінреінтеграції та Укрзалізниці можна безкоштовно виїхати потягом із Запоріжжя до Львова або Хмельницького.

Мешканці районів, постраждалих від бойових дій, можуть безплатно виїхати потягом до Львова і Хмельницького. Відправлення потягу № 120 Запоріжжя – Львів здійснюється щоденно з вокзалу Запоріжжя-1. Для цього забезпечено евакуаційний вагон потяга № 128 сполученням Запоріжжя - Львів.

Щоб евакуюватися, необхідна попередня реєстрація.

Записатися можна, звернувшись на гарячу лінію Запорізької ОВА за номером:

0 800 503 508.

Щоб виїхати на захід України безкоштовно, необхідно пройти реєстрацію, яка починається о 07:00 годині ранку на вокзалі Запоріжжя -1.

Телефони «Гарячих ліній» з нагальних питань, пов’язаних з евакуацією – лінія кризового реагування 15-48, уповноважений з питань ВПО 0668136239.

Приймальні пункти евакуації, в яких планується безпечне розміщення розміщені на залізничних вокзалах.

Також по прибуттю до місця евакуації можна отримати грошову допомогу:

Працівники “Укрпошти” на підставі списків, які передає облдержадміністрація із Запоріжжя, надають допомогу: на дорослу людину 2000 гривень, на дитину 3000. І люди з інвалідністю також отримують 3000 гривень, разово по прибуттю до цих міст.