Шановні жителі Малобілозерської територіальної громади, захисники за захисниці.

Дата: 29.01.2024 15:43

Шановні жителі Малобілозерської територіальної громади, захисники за захисниці.

Повідомляємо, Вас що начальником Малобілозерської сільської військової адміністрації затверджено Програму підтримки Збройних сил України, якою передбачено надання у 2024 році матеріальної допомоги військовослужбовцям Збройних Сил України, Національної гвардії України, які приймають безпосередню участь у захисті нашої Батьківщини та є жителями нашої громади.

Програмою передбачено надання матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань військовослужбовцям, які перебувають на службі в ЗСУ та НГУ в розмірі 50 тис. гривень один раз на рік, демобілізованим за станом здоров’я  військовослужбовцям – 50 тис. грн. один раз після демобілізації, а також, окремо,  передбачено надання одноразової матеріальної допомоги в розмірі 20 тис. гривень для мобілізованих у поточному році для придбання першочергово-необхідного обмундирування.

Для отримання допомоги Вам необхідно звернутись до  Малобілозерської сільської військової адміністрації із заявою та надати копії таких документів:

• Паспорт (сторінки: перша, друга та прописка, якщо паспорт з безконтактним електронним носієм, то додати витяг про місце реєстрації;

• Довідка про присвоєння ідентифікаційного номеру;

• Довідка ф.5 про службу в ЗСУ (щоб була оновлена дата видачі довідки на день звернення за допомогою);

• Довідка про банківські реквізити заявника

Передбачено надання матеріальної допомоги в разі отримання поранення в розмірі 10 тис. гривень, для отримання даної допомоги Вам необхідно звернутись  до Малобілозерської сільської військової адміністрації із заявою та надати копії таких документів:

• Довідка про присвоєння ідентифікаційного номеру;

• Довідка про обставини травми контузії каліцтва ( додаток  до правил про військово-лікарську експертизу в Збройних Силах України);

• Довідка про банківські реквізити заявника

Окремо повідомляємо,  що в разі загибелі військовослужбовця при захисті нашої Батьківщини передбачено надання матеріальної допомоги сім’ї загиблого в розмірі 50 тис. гривень та у випадку, якщо військовослужбовця визнано безвісти зниклим передбачено надання  матеріальної допомоги сім’ї зниклого в розмірі 10 тис. гривень.

Контактний телефон для уточнення інформації: +380972633643;

Електронна адреса для листування:04351831@ukr.net

Адреса для особистого звернення: м. Запоріжжя вул. Фанатська (Добролюбова), 10 , каб. 414