A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Малобілозерська громада
Запорізька область, Василівський район

Проєкти рішень

Проєкти рішень 37-ї сесії сільської ради сьомого скликання від 11.06.2020 року

Про підсумки виконання сільського бюджету за І квартал 2020 року

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Рябчуку І.Д.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Кірюті О.В.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Кірюті Л.М.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Богдан Г.В.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: Запорізька область, Василівський район, с. Мала Білозерка, вул. Таврійська, 42 гр. Вертелецькому В.О.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,2437 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: Запорізька область, Василівський район, с. Мала Білозерка, вул. Нова, 28 гр. Майдановій Я.С.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: Запорізька область, Василівський район, с. Мала Білозерка, вул. Зарічна, 98 Науменку В.О.

Про присвоєння поштової адреси земельній ділянці площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Доценку О.С.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за адресою: с. Мала Білозерка, вул. Шахтарська, 81 гр. Варданян М.С.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за адресою: с. Мала Білозерка, вул. Зарічна, 98 гр. Науменку В.О.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за адресою: с. Мала Білозерка, вул. Шахтарська, 175 гр. Науменко Л.В.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: с. Мала Білозерка, вул. Вишневського, 25 гр. Доценку О.С.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства за адресою: вул. Західна, 33 с. Мала Білозерка Василівського району Запорізької області.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,7058 га для ведення особистого селянського господарства за адресою: вул. Шахтарська, 3 с. Мала Білозерка Василівського району Запорізької області.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства за адресою: вул. Садова с. Мала Білозерка Василівського району Запорізької області.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 1,6000 га для ведення особистого селянського господарства за адресою: вул. Садова с. Мала Білозерка Василівського району Запорізької області.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,3456 га для ведення особистого селянського господарства за адресою: вул. Таврійська, 42 с. Мала Білозерка Василівського району Запорізької області.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,6339 га для ведення особистого селянського господарства за адресою: вул. Південна, 8 с. Мала Білозерка Василівського району Запорізької області.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства за адресою: вул. Українська, 20 с. Мала Білозерка Василівського району Запорізької області.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 1,6886 га для ведення особистого селянського господарства за адресою: вул. Шевченко, 18 с. Мала Білозерка Василівського району Запорізької області.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,9500 га для ведення особистого селянського господарства за адресою: вул. Червона, 2 с. Мала Білозерка Василівського району Запорізької області.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 1,6700 га для ведення особистого селянського господарства за адресою: вул. Червона, 8, 10 с. Мала Білозерка Василівського району Запорізької області.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,8239 га для ведення особистого селянського господарства за адресою: вул. Київська, 66 с. Мала Білозерка Василівського району Запорізької області.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,3426 га для ведення особистого селянського господарства за адресою: вул. Степова, 37 с. Мала Білозерка Василівського району Запорізької області.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: вул. Степова, 37 с. Мала Білозерка Василівського району Запорізької області гр. Мойсеєнко-Нарушевич О.І.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0810 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: вул. Центральна, 38д с. Мала Білозерка Василівського району Запорізької області гр. Косаревській Т.О.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель невикористаних (нерозподілених) земельних часток (паїв) площею 3,4579 га колишнього ВАТ «Знамя» Малобілозерської сільської ради в контурі 129а за адресою: територія Малобілозерської сільської ради (за межами населеного пункту) Василівського району Запорізької області.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель польового стану №8 площею 3,6865 га колишнього колгоспу «Дружба» Малобілозерської сільської ради Василівського району Запорізької області.

Про надання в оренду ФГ «Фермер Таврії» невикористаних (невитребуваних) земельних часток (паїв) площею 3,4579 га з земель колишнього ВАТ «Знамя» Малобілозерської сільської ради в контурі 129а (за межами населеного пункту) землі сільськогосподарського призначення, вид угідь – пасовище.

Про надання в оренду СФГ «ДДК» земельної ділянки польового стану №8 колишнього КСП «Дружба» Малобілозерської сільської ради Василівського району Запорізької області площею 3,6865 га за адресою вул. Танкістів, 106 (за межами населеного пункту).

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь