ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

Дата: 15.03.2021 20:39

Фото без описуЗ 5 жовтня 2018 року набрали чинності зміни, внесені Урядом до постанови Кабінету міністрів України від 25 березня 2015 р. № 302 «Про затвердження зразка бланка, технічного опису та Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, знищення паспорта громадянина України».

Відповідно до внесених змін:

• як і раніше особа, яка досягла 25- чи 45-річного віку може вклеїти фотокартку до паспорта у формі книжечки чи оформити новий паспорт у формі ID-картки.

Зверніть увагу?? Якщо особа досягла 25- чи 45-річного віку та не звернулася протягом місяця для вклеювання до паспорта зразка 1994 року нової фотокартки, обмін паспорта на ID — картку здійснюється в обов’язковому порядку.

Слід зазначити, що під час дії карантину термін подачі документів обраховується до дня установлення карантину та продовжується від дня припинення карантину. Отже, якщо особі виповнилося 25 чи 45 років у період дії карантину, то вона матиме змогу вклеїти фото у паспорт протягом 30 календарних днів від дати припинення карантинних заходів.

Якщо ж місячний термін для вклеювання фотокартки не сплив до дня введення карантину, то перебіг цього терміну буде продовжено з дня припинення карантину.

Доводимо до відома громадян, що  дана послуга надається в Центрі надання адміністративних послуг Малобілозерської сільської ради, за адресою: с.Мала Білозерка, вул. Центральна, буд.1 (приміщення сільської ради). Для отримання даної послуги  при собі необхідно мати дві фотокартки розміром 3,5х4,5 см із зображенням, яке відповідає досягнутому особою віку та паспорт громадянина України у формі книжечки.

Звертаємо увагу, що дана послуга надається БЕЗКОШТОВНО протягом 5-ти робочих  днів з дня звернення.