ВІДБУЛАСЯ РОБОЧА ЗУСТРІЧ "КРУГЛИЙ СТІЛ"

Дата: 26.02.2021 08:36

25 лютого 2021 року під головуванням секретаря сільської ради Валентини БЕДРИК  відбулася робоча зустріч в форматі "КРУГЛИЙ СТІЛ" із спеціалістами з реєстрації місця проживання, адміністраторами ЦНАП та уповноваженими особами в сфері надання соціальних послуг. В ході зустрічі було обговорено актуальні питання, щодо прийому документів, для отримання адміністративних послуг  через Центр надання адміністративних послуг Малобілозерської сільської ради, підключення відповідальних працівників до Реєстру територіальної громади та Програмного комплексу "Соціальна громада".

В результаті зустрічі було вирішено низку питань та надано відповідні рішення. Фото без описуФото без опису