Увага ваканcія!

Дата: 10.12.2020 14:03

02.02.2021року Малобілозерська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Комунальної установи «Тополинська ЗОШ І-ІІІ ст. Малобілозерскої сільської ради Василівського району Запорізької області»

Вимоги до кандидатів: освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста, стаж роботи за за фахом  не менше 3-х років.

Особи, які бажають взяти учать у конкурсі, у продовж 30 днів з дня виходу публікації про оголошення конкурсу подають до конкурсної комісії Малобілозерської сільської ради «За адресою: 71670 с. Мала Білозерка вул. Центральна буд. 1, наступні документи:

• заява про участь у конкурсі;

• автобіографія та/ або резюме;

• дві фотокартки розміром 4х6;

• копії документів про освіту, з додатками.

• копію паспорта громадянина України;

• копію військового квитка (для військово зобов’язаних);

• довідку про відсутність судимостей;

• довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

• мотиваційний лист, складений у довільній формі;

Для довідок та подання документів для участі у проходженні конкурсу на заміщення вакантних посад звертатися в Малобілозерську сільську раду за адресою с. Мала Білозерка, вул. Центральна, 1, тел.061-75-54-345

Термін подання документів 30 календарних днів від дня оголошення про проведення конкурсу.

« Відповідно до розпорядження сільського голови Малобілозерської сільської ради №135 від 10 грудня 2020року Малобілозерська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб органів місцевого самоврядування:

- Начальника – головного бухгалтера відділу бухгалтерського обліку та звітності Малобілозерської сільської ради.

- Начальника відділу земельних питань Малобілозерської сільської ради.

- Начальника фінансового органу Малобілозерської сільської ради.

- Начальника економічного відділу Малобілозерської сільської ради.

- Начальника відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму Малобілозерської сільської ради.

- Начальника відділу у справах дітей Малобілозерської сільської ради.

- Начальника організаційно - правового відділу Малобілозерської сільської ради.

- Заступника начальника організаційно правового відділу Малобілозерської сільської ради.

Вимоги до кандидатів: повна вища освіта за освітнім рівнем магістра або спеціаліста, стаж роботи на державній службі або в органах місцевого самоврядування не менше двох років або стаж роботи за фахом не менше трьох років.

Також Малобілозерська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб органів місцевого самоврядування:

-  Спеціаліста І категорії фінансового органу Малобілозерської сільської ради.

-  Спеціаліста І категорії відділу освіти Малобілозерської сільської ради.

-  Спеціаліста І категорії у справах дітей Малобілозерської сільської ради.

- Спеціаліста І категорії відділу земельних питань Малобілозерської сільської ради.

Вимоги до кандидатів: повна вища освіта за освітнім рівнем магістра або спеціаліста, без вимог до стажу роботи.

Необхідні документи для участі у конкурсі:

заява про участь у конкурсі;

заповнену особову карту ( форма П- 2ДС) з відповідними додатками;

дві фотокартки розміром 4х6;

копії документів про освіту;

декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру ( в електронному вигляді, за 2019рік у разі подання документів до 31.12.2020року та за 2020рік у разі подання документів після 31.12.2020року);

копію паспорта та довідку про присвоєння ідентифікаційного номера;

копію військового квитка (для військово зобов’язаних);

відомості щодо осіб, які претендують на зайняття посади, пов’язаної з виконанням пов’язаної з виконанням функції держави, підлягають перевірці відповідно до Закону України «Про очищення влади».

Для довідок та подання документів для участі у проходженні конкурсу на заміщення вакантних посад звертатися до Малобілозерської сільської ради за адресою с. Мала Білозерка, вул. Центральна, 1, тел.061-75-54-345

Термін подання документів 30 календарних днів від дня опублікування оголошення про проведення конкурсу.

10 грудня 2020року