Малобілозерська громада
Запорізька область, Василівський район

Регуляторні акти

_________________________________________________________

Про   затвердження  плану  діяльності  Малобілозерської  сільської  ради  на  2021 рік з  питань  підготовки  проектів  регуляторних актів

Про  затвердження  плану діяльності виконавчого комітету Малобілозерської  сільської  ради на 2021 рік  з  питань підготовки проектів регуляторних  актів

_________________________________________________________

Про затвердження проекту регуляторного акту «Положення про місцеві податки та збори на території Малобілозерської сільської  ради»

Про  затвердження  проекту регуляторного акту «Про встановлення ставок земельного податку, та надання пільг, що сплачуються на території Малобілозерської сільської ради»

Про затвердження проекту  регуляторного акту «Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки та перелік пільг для фізичних та юридичних осіб на території Малобілозерської сільської ради»

Про затвердження проекту регуляторного акту «Регламент роботи Центру надання адміністративних послуг Малобілозерської сільської ради як постійно діючого робочого органу»

Про оприлюднення проекту регуляторного акту «Положення про місцеві податки та збори на території Малобілозерської сільської  ради»

Про  оприлюднення  проекту регуляторного акту «Про встановлення ставок земельного податку, та надання пільг, що сплачуються на  території Малобілозерської сільської ради»

Про оприлюднення проекту  регуляторного акту «Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки  та перелік пільг для фізичних та юридичних осіб на території Малобілозерської сільської ради»

Про оприлюднення проекту регуляторного акту регламент роботи Центру надання адміністративних послуг Малобілозерської сільської ради

Про  затвердження  плану діяльності Малобілозерської  сільської  ради на 2020 рік  з  питань підготовки проектів регуляторних  актів

_________________________________________________________

Про затвердження проекту регуляторного акту  «Правила благоустрою, забезпечення чистоти, порядку та дотримання тиші в населених пунктах Малобілозерської  сільської ради»

Про оприлюднення проекту регуляторного акту  «Правила благоустрою, забезпечення чистоти, порядку та дотримання тиші в населених пунктах Малобілозерської  сільської ради»

Про оприлюднення  проекту  регуляторного акту «Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки та перелік пільг для фізичних та юридичних осіб на території Малобілозерської сільської ради» на 2020 рік

Про  оприлюднення проекту регуляторного акту «Про встановлення ставок земельного податку, та надання пільг, що сплачуються на території Малобілозерської сільської ради » на 2020 рік

Про  оприлюднення проекту регуляторного акту  «Положення про місцеві податки та збори на території Малобілозерської  сільської  ради» на 2020 рік

Про звіт сільського  голови  щодо  здійснення Малобілозерською  сільською  радою  державної регуляторної  політики  у 2019 році

Про   внесення змін та  доповнень до  плану  діяльності Малобілозерської  сільської  ради  на  2019 рік з  питань  підготовки  проектів  регуляторних актів

_________________________________________________________

Про звіт сільського  голови  щодо  здійснення Малобілозерською  сільською  радою  державної регуляторної  політики  у 2018 році

План діяльності Малобілозерської сільської ради Василівського району Запорізької області на 2016 рік з питань підготовки проектів регуляторних актів

Рішення сесії сільської ради про затвердження плану діяльності Малобілозерської сільської ради на 2016 рік з питань підготовки проектів регуляторних актів

Доповнення до плану діяльності Малобліозерської сільської ради Василівського району Запорізької області на 2016 рік з питнаь підготовки проектів регуляторних актів

"Положення про місцеві  податки та збори на території Малобілозерської сільської ради"

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення сесії Малобілозерської сільської ради "Положення про місцеві податки та збори на території Малобілозерської сільської ради"

Проект регуляторного акту "Ставки земельного податку" які вводяться в дію з 01.01.2018року.

Проект регуляторного акту "Перелік пільг для фізичних та юридних осіб, наданих відповідно до пункту 284.1 статті 284 Податкового кодексу України, із сплати земельного податку" які вводяться в дію з 01.01.2019року.

Проект регуляторного акту "Ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки" які вводяться в дію з 01.01.2019року.

Проект регуляторного акту "Перелік пільг для фізичних та юридичних осіб, наданихвідповідно до пункту 266.4 статті 266 Податкового кодексу України, із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки" які вводяться в дію з 01.01.2019року.

Проект регуляторного акту "Положення про місцеві податки та збори на території Малобілозерської сільської ради" як вводяться в дію з 01.01.2019року.