A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Малобілозерська громада
Запорізька область, Василівський район

Рішення сільської ради

2 сесія сільської ради від 24 та 29 грудня 2020 року

Порядок денний

 

1 сесія сільської ради від 10 грудня 2020 року

Порядок денний

Результати поіменного голосування

Перелік рішень

Про підсумки виборів та визнання повноважень депутатів Малобілозерської сільської ради Василівського району Запорізької області восьмого скликання.

Про підсумки виборів та визнання повноважень Малобілозерського сільського голови.

Про обрання секретаря Малобілозерської сільської ради.

Про структуру та загальну чисельність апарату ради та її виконавчих органів, витрат на їх утримання.

Про затвердження заступника сільського голови з питань діяльності  виконавчих органів ради.

Про затвердження старостинських округів на території Малобілозерської сільської ради.

Про затвердження старости с. Балки.

Про затвердження старости сіл Орлянське, Відножине, Тополине, Улянівка, Ясна Поляна.

Про затвердження Положення про старосту села Малобілозерської сільської ради Василівського району Запорізької області.

Про утворення  виконавчого комітету Малобілозерської сільської ради Василівського району Запорізької області, визначення  його чисельності та  затвердження персонального складу.

Про утворення постійних комісій Малобілозерської сільської ради, затвердження їх складу та обрання голів комісій.

Про затвердження складу комісії по розробці регламенту роботи Малобілозерської сільської ради восьмого скликання.

Про умови оплати праці сільського голови.

Про реорганізацію  Балківської та Орлянської  сільських рад шляхом приєднання до Малобілозерської сільської ради Василівського району Запорізької області.

Про створення фінансового відділу Малобілозерської сільської ради, затвердження Положення про фінансовий відділ та вжиття заходів щодо його державної реєстрації.

Про створення, затвердження положення та статуту комунальної установи «Сервісний центр закладів освіти, культури, молоді, спорту та туризму» Малобілозерської сільської ради Василівського району Запорізької області.

Про створення комунального некомерційного підприємства «Малобілозерський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Малобілозерської сільської ради Василівського району Запорізької області, затвердження статуту підприємства та структури і загальної чисельності працівників.

Про утворення комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Малобілозерської сільської ради Василівського району Запорізької області, затвердження положення.

Про надання згоди на приймання цілісних майнових комплексів, нерухомого майна та іншого окремо визначеного майна, що підлягає передачі із спільної власності територіальних громад сіл, селища, міст Василівського району Запорізької області до комунальної власності Малобілозерської сільської ради Василівського району Запорізької області.

Про внесення змін та доповнень до рішення сільської ради від 19.12.2019 року №1 «Про сільський бюджет на 2020 рік (08302505000)».

Про затвердження структури та переліку соціальних послуг комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Малобілозерської сільської ради Василівського району Запорізької області.

Про затвердження плану діяльності Малобілозерської сільської ради на 2021 рік з питань підготовки проектів регуляторних актів.

38 сесія сільської ради від 24 вересня 2020 року

Порядок денний

Результати поіменного голосування

 

 

37 сесія сільської ради від 11 червня 2020 року

Порядок денний

Результати поіменного голосування

Перелік рішень

Про затвердження проекту регуляторного акту «Положення про місцеві податки та збори на території Малобілозерської сільської  ради»

Про  затвердження  проекту регуляторного акту «Про встановлення ставок земельного податку, та надання пільг, що сплачуються на території Малобілозерської сільської ради»

Про затвердження проекту  регуляторного акту «Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки та перелік пільг для фізичних та юридичних осіб на території Малобілозерської сільської ради»

Про затвердження проекту регуляторного акту «Регламент роботи Центру надання адміністративних послуг Малобілозерської сільської ради як постійно діючого робочого органу»

Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються  центром надання адміністративних послуг Малобілозерської сільської ради як постійно діючим робочим органом

Про  розірвання договорів про встановлення земельного сервітуту

Про відчуження об’єктів нерухомого майна комунальної форми власності Малобілозерської  сільської ради

Про розірвання договору на закупівлю робіт

 

36 (позачергова) сесія сільської ради від 07 квітня 2020 року

Порядок денний 

Результати поіменного голосування

Перелік рішень

Про внесення змін та доповнень до рішення сільської ради від 19.12.2019 року №1 «Про сільський бюджет на 2020 рік (08302505000)» (зі змінами)

Про внесення змін та доповнень до програми розвитку освіти с. Мала Білозерка на 2020 рік, затвердженої рішенням 34-ї сесії сільської ради сьомого скликання №4 від 19.12.2019 року

Про внесення змін та доповнень до програми проведення будівництва, ремонту та реконструкції доріг Малобілозерської сільської ради на 2020 рік, затвердженої рішенням 34-ї сесії сільської ради сьомого скликання №13 від 19.12.2019 року

Про внесення змін та доповнень до Програми благоустрою території Малобілозерської сільської ради на 2020 рік, затвердженої рішенням 34-ї сесії сільської ради сьомого скликання №3 від 19.12.2019 року

Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги по Малобілозерській сільській раді на 2020 рік, затвердженої рішенням 34-ї сесії сільської ради сьомого скликання №14 від 19.12.2019 року

Про  внесення змін до плану діяльності Малобілозерської  сільської  ради на 2020 рік  з  питань підготовки проектів регуляторних  актів

Про оприлюднення проекту регуляторного акту «Положення про місцеві податки та збори на території Малобілозерської сільської  ради»

Про  оприлюднення  проекту регуляторного акту «Про встановлення ставок земельного податку, та надання пільг, що сплачуються на території Малобілозерської сільської ради »

Про оприлюднення проекту  регуляторного акту «Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки та перелік пільг для фізичних та юридичних осіб на території Малобілозерської сільської ради»

Про оприлюднення проекту регуляторного акту регламент роботи Центру надання адміністративних послуг Малобілозерської сільської ради

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за адресою: с. Мала Білозерка, вул. Шкільна, 29 гр. Рябчуку І.Д.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за адресою: с. Мала Білозерка, вул. Південна, 8 гр. Борзенко О.О.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за адресою: с. Мала Білозерка, вул. Київська, 66 гр. Стесік О.В.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за адресою: с. Мала Білозерка, вул. Степова, 37 гр. Мойсеєнко-Нарушевич О.І.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: с. Мала Білозерка, вул. Степова, 37 гр. Мойсеєнко-Нарушевич О.І.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: Запорізька область, Василівський район, с. Мала Білозерка, вул. Шахтарська, 3 гр. Пінчуку А.В.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: Запорізька область, Василівський район, с. Мала Білозерка, вул. Центральна, 37 гр. Мельнику В.О.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,7005 га для ведення особистого селянського господарства за адресою: вул. Шкільна, 9 с. Мала Білозерка Василівського району Запорізької області

Про встановлення та закріплення меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: с. Мала Білозерка, вул. Партизанська, 54

Про затвердження проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Капітальний ремонт покриття по вул. Паркова від траси Т-08-10 до буд. №92 с. Мала Білозерка Василівського району Запорізької області»

Про затвердження проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Капітальний ремонт покриття по вул. Солодка буд. буд. №51 до буд. №69 с. Мала Білозерка Василівського району Запорізької області»

Про затвердження проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Капітальний ремонт покриття проїзду від вул. Гвардійська до вул. Садова с. Мала Білозерка Василівського району Запорізької області»

Про затвердження проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Капітальний ремонт покриття по вул. Пушкіна від буд. №44 до буд. №10 с. Мала Білозерка Василівського району Запорізької області»

Про затвердження проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Капітальний ремонт покриття по пров. між вул. Шахтарська від буд. №56 до вул. Зарічна до буд. №49 с. Мала Білозерка Василівського району Запорізької області»

Про затвердження проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Капітальний ремонт покриття по вул. Аграрна від буд. №7 до буд. №39 с. Мала Білозерка Василівського району Запорізької області»

Про затвердження проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Капітальний ремонт покриття по вул. Миру від вул. Шахтарська до буд. №26 с. Мала Білозерка Василівського району Запорізької області»

Про затвердження проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Капітальний ремонт покриття по вул. Солодка від вул. Першотравнева до буд. №49 с. Мала Білозерка Василівського району Запорізької області»

Про затвердження проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Капітальний ремонт майданчика біля адмінбудівлі Малобілозерської сільської ради за адресою: вул. Центральна, 1 с. Мала Білозерка Запорізької області»

Про затвердження кошторисної документації по об’єкту «Ямковий ремонт дорожнього покриття по вул. Нова від буд. №1 до буд. №11 села Мала Білозерка Василівського району Запорізької області»

Про затвердження кошторисної документації по об’єкту «Ямковий ремонт дорожнього покриття по вул. Чкалова від буд. №1 до буд. №37 села Мала Білозерка Василівського району Запорізької області»

Про затвердження кошторисної документації по об’єкту «Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Шевченко села Мала Білозерка Василівського району Запорізької області»

Про затвердження кошторисної документації по об’єкту «Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Запорізька від буд. №16 до буд. №22 села Мала Білозерка Василівського району Запорізької області»

Про затвердження кошторисної документації по об’єкту «Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Каховська села Мала Білозерка Василівського району Запорізької області»

Про затвердження кошторисної документації по об’єкту «Ямковий ремонт дорожнього покриття по вул. Танкістів від буд. №9 до буд. №45 села Мала Білозерка Василівського району Запорізької області»

Про затвердження кошторисної документації по об’єкту «Ямковий ремонт дорожнього покриття по вул. Південна від буд. №1 до буд. №21 села Мала Білозерка Василівського району Запорізької області»

Про затвердження кошторисної документації по об’єкту «Ямковий ремонт дорожнього покриття по вул. Зарічна від буд. №32 до буд. №60 села Мала Білозерка Василівського району Запорізької області»

Про затвердження кошторисної документації по об’єкту «Ямковий ремонт дорожнього покриття по вул. Поштова села Мала Білозерка Василівського району Запорізької області»

Про затвердження кошторисної документації по об’єкту «Ямковий ремонт дорожнього покриття по вул. Шкільна від буд. №10 до буд. №26 села Мала Білозерка Василівського району Запорізької області»

Про затвердження кошторисної документації по об’єкту «Ямковий ремонт дорожнього покриття по вул. Таврійська від вул. 30 років Перемоги до автодороги села Мала Білозерка Василівського району Запорізької області»

Про затвердження кошторисної документації по об’єкту «Ямковий ремонт дорожнього покриття по вул. Степова села Мала Білозерка Василівського району Запорізької області»

Про затвердження кошторисної документації по об’єкту «Ямковий ремонт дорожнього покриття по вул. Гвардійська від буд. №1 до буд. №21 села Мала Білозерка Василівського району Запорізької області»

Про затвердження кошторисної документації по об’єкту «Ямковий ремонт дорожнього покриття по вул. Зелінського від буд. №73 до буд. №99 села Мала Білозерка Василівського району Запорізької області»

Про затвердження кошторисної документації по об’єкту «Ямковий ремонт дорожнього покриття по вул. Промислова від буд. №4 до буд. №10 села Мала Білозерка Василівського району Запорізької області»

Про затвердження проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Реконструкція вуличного освітлення від Ф1 КТП-46/239 по вул. Харченко села Мала Білозерка Василівського району Запорізької області»

Про затвердження проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Реконструкція вуличного освітлення від Ф2 КТП-41/569 по вул. Харченко села Мала Білозерка Василівського району Запорізької області»

Про затвердження проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Реконструкція вуличного освітлення від Ф1 КТП-45/274 по вул. Поштова, вул. Шутова села Мала Білозерка Василівського району Запорізької області»

Про затвердження проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Реконструкція вуличного освітлення від Ф1 КТП-46/248 по вул. Українська села Мала Білозерка Василівського району Запорізької області»

Про затвердження проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Реконструкція вуличного освітлення від Ф2 КТП-46/248 по вул. Українська села Мала Білозерка Василівського району Запорізької області»

Про затвердження проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Реконструкція вуличного освітлення від Ф1 КТП-46/532 по вул. Зелена села Мала Білозерка Василівського району Запорізької області»

Про затвердження проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Реконструкція вуличного освітлення від Ф2 КТП-46/532 по вул. Зелена села Мала Білозерка Василівського району Запорізької області»

Про затвердження проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Реконструкція вуличного освітлення від Ф2 КТП-45/591 по вул. Таврійська села Мала Білозерка Василівського району Запорізької області»

Про затвердження проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Реконструкція вуличного освітлення від Ф2 КТП-46/246 по вул. Таврійська села Мала Білозерка Василівського району Запорізької області»

Про затвердження проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Реконструкція вуличного освітлення від Ф1 КТП-45/594 по вул. Шкільна села Мала Білозерка Василівського району Запорізької області»

Про затвердження проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Реконструкція вуличного освітлення від Ф2 КТП-46/586 по вул. Зелінського села Мала Білозерка Василівського району Запорізької області»

Про затвердження проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Реконструкція вуличного освітлення від Ф3 КТП-46/586 по вул. Зелінського села Мала Білозерка Василівського району Запорізької області»

Про затвердження проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Реконструкція вуличного освітлення від Ф3 КТП-45/531 по вул. Зелінського села Мала Білозерка Василівського району Запорізької області»

Про затвердження проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Реконструкція вуличного освітлення від Ф1 КТП-45/531 по вул. 30 років Перемоги села Мала Білозерка Василівського району Запорізької області»

Про затвердження проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Реконструкція вуличного освітлення від Ф1 КТП-46/535 по вул. 30 років Перемоги села Мала Білозерка Василівського району Запорізької області»

Про затвердження проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Реконструкція вуличного освітлення від Ф2 КТП-413/510 по вул. Межова села Мала Білозерка Василівського району Запорізької області»

Про затвердження проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Реконструкція вуличного освітлення від Ф2 КТП-45/511 по вул. Межова села Мала Білозерка Василівського району Запорізької області»

Про затвердження кошторисної документації по об’єкту «Поточний ремонт відмостки будинку творчості «Родинні джерела» с. Мала Білозерка Запорізької області»

Про затвердження кошторисної документації по об’єкту «Поточний ремонт приміщення старшої групи КДНЗ «Сонечко» села Мала Білозерка»

Про затвердження кошторисної документації по об’єкту «Поточний ремонт приміщення молодшої групи КДНЗ «Оленка» села Мала Білозерка»

Про затвердження кошторисної документації по об’єкту «Поточний ремонт приміщення погрібу КДНЗ «Сонечко» села Мала Білозерка»

Про затвердження кошторисної документації по об’єкту «Поточний ремонт приміщення середньої групи КДНЗ «Оленка» села Мала Білозерка»

Про затвердження кошторисної документації по об’єкту «Поточний ремонт покрівлі будинку творчості «Родинні джерела» с. Мала Білозерка Запорізької області»

Про затвердження кошторисної документації по об’єкту «Поточний ремонт покрівлі КДНЗ «Сонечко» с. Мала Білозерка Запорізької області»

Про затвердження кошторисної документації по об’єкту «Поточний ремонт бруківки на території КДНЗ «Сонечко» с. Мала Білозерка Запорізької області»

Про затвердження кошторисної документації по об’єкту «Поточний ремонт огорожі цвинтаря за адресою вул. Шкільна с. Мала Білозерка Запорізької області»

Про затвердження кошторисної документації по об’єкту «Поточний ремонт доріжки по вул. Шахтарська (міст) села Мала Білозерка Василівського району Запорізької області»

Про затвердження кошторисної документації по об’єкту «Поточний ремонт приміщення старшої групи КДНЗ «Оленка» с. Мала Білозерка»

Про затвердження кошторисної документації по об’єкту «Поточний ремонт приміщення КДНЗ «Малятко» с. Мала Білозерка»

Про затвердження кошторисної документації по об’єкту «Поточний ремонт будівлі КДНЗ «Малятко» с. Мала Білозерка»

Про затвердження кошторисної документації по об’єкту «Поточний ремонт огорожі в господарській зоні КДНЗ «Малятко» с. Мала Білозерка»

Про затвердження проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Реконструкція вуличного освітлення від Ф1 КТП-45/358 по вул. Промислова села Мала Білозерка Василівського району Запорізької області»

Про затвердження проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Реконструкція вуличного освітлення від Ф2 КТП-45/358 по вул. Сонячна села Мала Білозерка Василівського району Запорізької області»

Про затвердження проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Реконструкція вуличного освітлення від Ф1 КТП-45/262 по вул. Вишневського села Мала Білозерка Василівського району Запорізької області»

Про затвердження проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Реконструкція вуличного освітлення від Ф1 КТП-45/274 по вул. Зарічна села Мала Білозерка Василівського району Запорізької області»

Про затвердження проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Реконструкція вуличного освітлення від Ф2 КТП-45/274 по вул. Шутова села Мала Білозерка Василівського району Запорізької області»

Про затвердження проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Реконструкція вуличного освітлення від Ф2 КТП-45/262 по вул. Шутова села Мала Білозерка Василівського району Запорізької області»

Про затвердження проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Реконструкція вуличного освітлення від Ф3 КТП-41/567 по вул. Шахтарська села Мала Білозерка Василівського району Запорізької області»

Про затвердження проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Реконструкція вуличного освітлення від Ф1 КТП-46/239 по вул. Шахтарська села Мала Білозерка Василівського району Запорізької області»

Про затвердження проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Реконструкція вуличного освітлення від Ф2 КТП-41/258 по вул. Південна села Мала Білозерка Василівського району Запорізької області»

Про затвердження проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Реконструкція вуличного освітлення від Ф1 КТП-41/437 по вул. Південна, вул. Верхня села Мала Білозерка Василівського району Запорізької області»

Про затвердження проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Реконструкція вуличного освітлення від Ф2 КТП-41/563 по вул. 4 Гвардійської дивізії села Мала Білозерка Василівського району Запорізької області»

Про затвердження проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Реконструкція вуличного освітлення від Ф3 КТП-46/427 по вул. Дружби села Мала Білозерка Василівського району Запорізької області»

Про затвердження проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Реконструкція вуличного освітлення від Ф3 КТП-46/255 по вул. Київська села Мала Білозерка Василівського району Запорізької області»

Про затвердження проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Реконструкція вуличного освітлення від Ф1 КТП-46/257 по вул. Пушкіна села Мала Білозерка Василівського району Запорізької області»

Про затвердження проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Реконструкція вуличного освітлення від Ф1 КТП-46/239 по вул. Зарічна села Мала Білозерка Василівського району Запорізької області»

Про надання матеріальної допомоги

Про клопотання до Василівської районної ради Запорізької області щодо надання згоди на передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міст Василівського району Запорізької області до комунальної власності Малобілозерської сільської ради

Про внесення змін та доповнень до рішення сільської ради від 25.06.2019 року №24 «Про затвердження структури, штатної чисельності та умов оплати праці апарату сільської ради»

Про затвердження розпоряджень сільського голови

 

35 сесія сільської ради від 05 березня 2020 року

Порядок денний

Результати поіменного голосування

Перелік рішень

Про звіт сільського голови про роботу Малобілозерської сільської ради та виконавчого комітету за 2019 рік

Про звіт сільського  голови  щодо  здійснення Малобілозерською  сільською  радою  державної регуляторної  політики  у 2019 році

Про внесення змін та доповнень до рішення сільської ради від 19.12.2019 року №1 «Про сільський бюджет на 2020 рік»

Про затвердження Програми оздоровлення дітей та підлітків по Малобілозерській сільській раді на 2020 рік

Про затвердження сільської Програми підтримки обдарованих дітей та молоді на 2020 рік

Про затвердження Програми впровадження системи вуличного відео спостереження на території населених пунктів Малобілозерської сільської ради на 2020 рік

Про внесення змін та доповнень до Програми по соціальному захисту населення Малобілозерської сільської ради на 2020 рік, затвердженої рішенням 34-ї сесії сільської ради сьомого скликання №6 від 19.12.2019 року

Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги по Малобілозерській сільській раді на 2020 рік, затвердженої рішенням 34-ї сесії сільської ради сьомого скликання №14 від 19.12.2019 року

Про внесення змін та доповнень до програми розвитку освіти с. Мала Білозерка на 2020 рік, затвердженої рішенням 34-ї сесії сільської ради сьомого скликання №4 від 19.12.2019 року

Про внесення змін та доповнень до програми проведення будівництва, ремонту та реконструкції доріг Малобілозерської сільської ради на 2020 рік, затвердженої рішенням 34-ї сесії сільської ради сьомого скликання №13 від 19.12.2019 року

Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку культури на території Малобілозерської сільської ради на 2020 рік, затвердженої рішенням 34-ї сесії сільської ради сьомого скликання №15 від 19.12.2019 року

Про внесення змін та доповнень до Програми благоустрою території Малобілозерської сільської ради на 2020 рік, затвердженої рішенням 34-ї сесії сільської ради сьомого скликання №3 від 19.12.2019 року

Про підсумки виконання сільського бюджету за 12 місяців 2019 року

Про внесення змін та доповнень до рішення сільської ради від 25.06.2019 року №24 «Про затвердження структури, штатної чисельності та умов оплати праці апарату сільської ради»

Про внесення змін до штатного розпису працівників комунального підприємства "Благоустрій" Малобілозерської сільської ради Василівського району Запорізької області на 2020 рік

Про списання з балансу багатоквартирних будинків

Про затвердження Програми профілактики правопорушень та забезпечення громадської безпеки на території Малобілозерської сільської ради, розвитку матеріально-технічної бази Дніпрорудненського ВП Василівського ВП ГУНП в Запорізькій області на 2020 рік

Про затвердження Програми організації суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно корисних робіт, на території Малобілозерської сільської ради на 2020 – 2022роки.

Про затвердження Концепції створення системи надання адміністративних послуг, розвитку Центру надання адміністративних послуг Малобілозерської сільської ради

Про утворення Центру надання адміністративних послуг Малобілозерської сільської ради та затвердження Положення про нього.

Про затвердження графіку роботи відділу «Центр надання адміністративних послуг» Малобілозерської сільської ради Василівського району Запорізької області.

Про затвердження інформаційної карти адміністративної послуги

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Пінчуку А.В.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Мельнику В.О.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Вертелецькому В.О.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за адресою: с. Мала Білозерка, вул. Садова гр. Замашнюк О.О.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за адресою: с. Мала Білозерка, вул. Садова гр. Кузьменко І.О.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за адресою: с. Мала Білозерка, вул. Західна, 33 гр. Ходус Л.В.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за адресою: с. Мала Білозерка, вул. Шахтарська, 3 гр. Пінчуку А.В.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за адресою: с. Мала Білозерка, вул. Південна, 25 гр. Короткову Р.В.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за адресою: с. Мала Білозерка, вул. Українська, 20 гр. Кірюті О.В.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за адресою: с. Мала Білозерка, вул. Таврійська, 42 гр. Вертелецькому В.О.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за адресою: с. Мала Білозерка, вул. Шевченка, 18 гр. Школовій А.І.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за адресою: с. Мала Білозерка, вул. Червона, 8, 10 гр. Жаховському О.В.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Короткову Р.В.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Косаревській Т.О.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: Запорізька область, Василівський район, с. Мала Білозерка, вул. Зелінського буд. 94 гр. Алтуховій О.В.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: Запорізька область, Василівський район, с. Мала Білозерка, вул. Шкільна буд. 26а гр. Мурко С.А.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: Запорізька область, Василівський район, с. Мала Білозерка, вул. Шкільна буд. 9 гр. Базаджі Р.Л.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: Запорізька область, Василівський район, с. Мала Білозерка, вул. Берегова буд. 30 гр. Карнаш С.А.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства за адресою: с. Мала Білозерка, вул. Шкільна буд. 26а

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 1,2500 га для ведення особистого селянського господарства за адресою: с. Мала Білозерка, вул. Зелінського буд. 94

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства за адресою: с. Мала Білозерка, вул. Сонячна буд. 26г

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства за адресою: с. Мала Білозерка, вул. Поштова буд. 21г

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 1,7500 га для ведення особистого селянського господарства за адресою: с. Мала Білозерка, вул. Сонячна буд. 39

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства за адресою: с. Мала Білозерка, вул. Берегова буд. 30

Про встановлення та закріплення меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: с. Мала Білозерка, вул. Українська буд. 20

Про встановлення та закріплення меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: с. Мала Білозерка, вул. Солодка буд. 43

Про встановлення та закріплення меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: с. Мала Білозерка, вул. Солодка буд. 30

Про встановлення та закріплення меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: с. Мала Білозерка, вул. Зарічна буд. 187

Про передачу у приватну власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Кузьменко Л.Г.

Про передачу у приватну власність земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Скакун Т.А.

Про поновлення терміну дії договору оренди земельної ділянки ПОП «Агровиробнича фірма ім. Чапаєва» для обслуговування будівлі контори за адресою: вул. Центральна, 49а с. Мала Білозерка Василівського району Запорізької області

Про затвердження проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Реконструкція вуличного освітлення від Ф1 КТП-46/245 по вул. Садова села Мала Білозерка Василівського району Запорізької області»

Про затвердження проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Реконструкція вуличного освітлення від Ф3 КТП-46/245 по вул. Садова села Мала Білозерка Василівського району Запорізької області»

Про затвердження проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Реконструкція вуличного освітлення від Ф2 КТП-45/265 по вул. Берегова села Мала Білозерка Василівського району Запорізької області».

Про затвердження проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Реконструкція вуличного освітлення від Ф1 КТП-45/265 по вул. Берегова, вул. Шевченка села Мала Білозерка Василівського району Запорізької області»

Про затвердження проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Реконструкція вуличного освітлення від Ф1 КТП-45/511 по вул. Гвардійська села Мала Білозерка Василівського району Запорізької області»

Про затвердження проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Поточний ремонт медичного кабінету та кабінету логопеда КДНЗ «Оленка» села Мала Білозерка Василівського району Запорізької області»

Про затвердження проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Поточний ремонт вуличного освітлення на території КДНЗ «Оленка» села Мала Білозерка Василівського району Запорізької області»

Про затвердження проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Поточний ремонт підвалу КДНЗ «Малятко» села Мала Білозерка Василівського району Запорізької області»

Про затвердження переліку об’єктів нерухомого майна пропонованого до здачі в оренду

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель в контурі 129а невикористаних (нерозділених) земельних часток (паїв) площею 3,4579 га колишнього ВАТ «Знамя» Малобілозерської сільської ради Василівського району Запорізької області

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель польовий стан №8 площею 3,6865 га колишнього колгоспу «Дружба» Малобілозерської сільської ради Василівського району Запорізької області

Про присвоєння чергового рангу посадової особи сільському голові Вовку С.В.

Про введення штатних одиниць до будинку творчості «Родинні джерела»

Про внесення змін та доповнень до програми «Питна вода – 2020», затвердженої рішенням 34-ї сесії сільської ради сьомого скликання №8 від 19.12.2019 року

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь